Linkbuilding, PR článkyCo je to linkbuilding?

 

Linkbuilding je výměna zpětných odkazů. Představuje jeden z důležitých faktorů ovlivňujících pozici vašich webových stránek  ve výsledcích vyhledávačů.Zjednodušeně by se dalo říci, že čím více www stránek obsahuje odkaz na Vaše webové stránky, tím lépe, ale není to tak jednoduché. Není zase tak úplně jedno, o jaký web se jedná.

 

Link-Building

Kvalita a síla zpětného odkazu závisí na těchto faktorech:

SRANK a PAGERANK webu, který na vás odkazuje.

Oba dva ranky vyjadřují hodnocení, které na základě mnoha faktorů přiřazují webovým stránkám Seznam (SRANK) a Google (PAGERANK). Tedy čím vyšší SRANK a PAGERANK mají webové stránky, které odkazují na Váš web, tím lépe. Při výměně odkazů si propůjčují weby tyto hodnoty navzájem.

 

 

Co je to PR článek ?

 

PR  je zkratka převzatá z angličtiny a znamená Public Relations. V překladu to znamená něco jako vztahy s veřejností.

Jde tedy o formu reklamního nástroje, kterým se dotyčná firma snaží komunikovat s potencionálními zákazníky a veřejností.

PR jsou podstatnou a důležitou složkou sociální komunikace a kontroly.

Hlavním cílem PR je udržování komunikace se zákazníky nebo návštěvníky Vašeho vebu. Do článku se také přidávájí odkazy na Váš web,takže automaticky tím získáváte další odkazy wedoucí na Vaše webové stránky.Velkou výhodou PR článku je také možnost jejich komentování a vy tím získáváte zpětnou vazbu,díky níž můžete zefektivnit své služby (produkty).

Na rozdíl od reklamy, ve které jde většinou  o krátkodobou propagaci služby nebo produktu, se PR články zaměřují spíše na dlouhodobější cíle jako je celková image firmy nebo jednotlivce, vztahy a komunikace s cílovými skupinami - zákazníky.

Nejdůležitější na PR článku je to,že nesmí vypadat jako cíléná reklama

 

 

Redakční systém Joomla

Pro naše projekty používáme redakční systém Joomla, v kterém je možné vytvořit webové stránky dle přání zákazníka, protože již pro Joomlu existuje mnoho užitečných rozšíření, které vyhovují většině požadavků na kvalitní prezentaci.

E-shop na platformě Joomla + VirtueMart Tvorba e-shopu na platformě Joomla + Virtuemart se velmi osvědčila pro menší a střední e-shopy – některé projekty můžete vidět v našich referencích – v sekci – www s administrací – Joomla. Na platformě Joomla lze vytvořit rozsáhlý „standardní“ e-shop s košíkem, objednávkou, širokým rozdělením do kategorií, variantami jednoho zboží se stejnými i různými cenami, ...

Portálové a sociální weby na platformě Joomla RS Joomla je již v základě stavěný jako portálový systém, kde hlavní stránku tvoří velké množství krátkých článků, které lze klikem rozvinout na celý dlouhý obsah. Rozšířením Community Builder se z Joomly může stát sociální web typu Facebook, kde každý má svou část webu a o tu se stará (články, fotografie, ...) a zároveň komunikuje s ostatními členy.

Firemní webové stránky Správa velkého množství článků, katalogů, ... vlastně všech textových i grafických informací je v Joomle velice snadná. Výhodou je též, že následující správu, přidávání či úpravu může vykonávat zaškolená sekretářka.

Sportovní a kulturní webové stránky Pro Joomlu existuje mnoho rozšíření pro sport a kulturu. Např. League Results, Event Calendar a mnoho dalších.  
Joomla je redakční systém zdarma Celý velký redakční systém Joomla je zdarma . Vlastně byste si mohli udělat celou prezentaci zdarma sami, ale vyžaduje to mnoho času a zkušeností, protože redakční systém je opravdu obsáhlý, aby vyhovoval nasazení ve všech různých oblastech internetových prezentací a aplikací.

 

 

Nabízíme

 • kompletní vytvoření www stránek s administrací
 • webové stránky běžící na CMS Joomla!
 • tvorba šablon pro CMS Joomla!
 • zprostředkování registrace domény a webhostingu
 • registrace Vašich www stránek do nejpoužívanějších CZ katalogů
 • opravy, úpravy nebo redesign Vašich dosavadních stránek
 • dle přání pravidelné či nepravidelné aktualizace
 • Snadná administrace veškerého obsahu webu je klíčem k úspěchu.

Ceník WWW stránek

CMS Joomla zdarma  
Základní grafický návrh od 2 000,- Kč  
Unikátní grafický návrh od 5 000,- Kč  
Základní SEO optimalizace zdarma  
Instalace a nastavení redakčního systému od 2 000,- Kč  
Nasazení obsahu - 1 NS od 250,- Kč  
Technická podpora (první rok) zdarma  
Technická podpora (následující rok) od 2000,- Kč  
Zajištění registrace doménového jména zdarma  
Zajištění vhodného hostingu zdarma  
Technická podpora á 1 hod 250,- Kč  

Cíle našich projektů

01100% funkčnost ve všech prohlížečích.

02spokojený klient minimálně na 100%.

03líbivý design.

04rychlá správa a aktualizace stránek.

05návratnost Vašich investic.

Proč k Nám?

01nabízíme příznivé ceny.

02individuální přístup.

03solidní jednání.

Rychlý kontakt

Pokud máte nějaký dotaz,napište nám.

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Odebírat novinky

Tvorba webových stránek

Tvorba webových stránek má několik fází:

 • Analýza potřeb zákazníka
 • Grafický návrh webové stránky
 • Tvorba webových stránek
 • Finální verze webové stránky
 • Registrace do katalogů, optimalizace webové stránky pro vyhledávače
 • Servis, rozšiřování webové stránky

Řekli o nás :

S tvorbou, průběžnou technickou aktualizací a rovněž optimalizací website Valašských internetových novin jsem velmi spokojen. Profesionální je i přístup fy Webouch v případě řešení běžných provozních problémů. „Webouši“ plně náš záměr pochopili a i nadále chápou. To se mimo jiné projevuje i v počtu uživatelů VIN, kterých je denně několik set. Spolupráci s fy Webouch plně doporučuji. Dušan Póč – vydavatel VIN

Scroll to Top