SEO Optimalizace

Vytvoření webových stránek práce nekončí. Aby Vaše stránky byli efektivní a dokázali vydělávat a získat dostatek zákazníků, je potřeba aby byl Váš web na internetu vidět.Proto je tu SEO optimalizace stránek pro vyhledávače. Jedná se o činnost na stránkách, ale i mimo samotné stránky, díky které se zvyšují pozice ve vyhledávačích na předem stanovená klíčová slova.

Co Vám přinese SEO - optimalizace pro vyhledávače

01Lepší umístění ve vyhledávačích. V důsledku toho více návštěvníků, více zákazníků a tedy možnost většího výdělku.

02Zviditelnění Vaší firmy, značky, produktů. Pokud nejste na první stránce ve vyhledávání, dost možná nikdo o Vašich službách či produktech vůbec neví.

 

SEO optimalizace je dlouhodobá činnost na samotné stránce klienta, ale i mimo ni. Díky optimalizaci získáte pravidelný přístup na vaše stránky z vyhledávačů a to i po ukončení činnosti, kdy stránka v závislosti na konkurenci klíčových slov může na prvních místech ve vyhledávačích zůstat.

Optimalizace pro vyhledávače – SEO (z angl. Search Engine Optimization), je způsob, jak zajistit, aby se určité webové stránky zobrazovaly ve výsledcích vyhledávání na požadovaná klíčová slova na předních pozicích. SEO spočívá jednak v úpravě webových stránek a zároveň v provedení spousty kroků i mimo Vaše stránky. Tzv. on-page optimalizace pro vyhledávače je ovlivnitelná přímo tvůrcem webových stránek, protože vše probíhá vně webových stránek - ve zdrojovém kódu webu. Tato činnost by měla vždy patřit k samotné části tvorby kvalitních webových stránek. Tzv. off-page optimalizace pro vyhledávače probíhá mimo webové stránky a nelze jí nějakým způsobem zhotovit při samotné tvorbě webu, její nejdůležitější součástí je budování zpětných odkazů – linkbuilding. Cílem SEO je dosažení co nejlepších pozic v přirozených výsledcích vyhledávání ve vyhledávačích a  zajištění  návštěvníků webových stránek. Webové stránky a jejich obsah musí být zhotovený především pro uživatele webových stránek a ne pouze pro fulltextové vyhledávače. Obsah webu a hustota klíčových slov v textu musí působit přirozeně. Jakmile bude hustota klíčových slov přemrštěná, uživatele webu to může odradit a přímět ho k odchodu z webových stránek. I tento fakt dokážou fulltextové vyhledávače v dnešní době vyhodnocovat.

 

Postup SEO optimalizace

01Provedeme monitoring konkurence.

02Analyzujeme klíčová slova dodaná klientem.

03Navrhneme vlastní klíčová slova.

04Navrhneme text pro registraci do katalogů a zpětných odkazů.

05Upravíme jednotlivé stránky (titulky, nadpisy, texty, odkazy, strukturu stránek, názvy souborů i metadata).

06Budujume zpětné odkazy.

Rychlý kontakt

Pokud máte nějaký dotaz,napište nám.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Odebírat novinky

Tvorba webových stránek

Tvorba webových stránek má několik fází:

  • Analýza potřeb zákazníka
  • Grafický návrh webové stránky
  • Tvorba webových stránek
  • Finální verze webové stránky
  • Registrace do katalogů, optimalizace webové stránky pro vyhledávače
  • Servis, rozšiřování webové stránky

Řekli o nás :

S tvorbou, průběžnou technickou aktualizací a rovněž optimalizací website Valašských internetových novin jsem velmi spokojen. Profesionální je i přístup fy Webouch v případě řešení běžných provozních problémů. „Webouši“ plně náš záměr pochopili a i nadále chápou. To se mimo jiné projevuje i v počtu uživatelů VIN, kterých je denně několik set. Spolupráci s fy Webouch plně doporučuji. Dušan Póč – vydavatel VIN

Scroll to Top