Linkbuilding, PR článkyCo je to linkbuilding?

 

Linkbuilding je výměna zpětných odkazů. Představuje jeden z důležitých faktorů ovlivňujících pozici vašich webových stránek  ve výsledcích vyhledávačů.Zjednodušeně by se dalo říci, že čím více www stránek obsahuje odkaz na Vaše webové stránky, tím lépe, ale není to tak jednoduché. Není zase tak úplně jedno, o jaký web se jedná.

 

Link-Building

Kvalita a síla zpětného odkazu závisí na těchto faktorech:

SRANK a PAGERANK webu, který na vás odkazuje.

Oba dva ranky vyjadřují hodnocení, které na základě mnoha faktorů přiřazují webovým stránkám Seznam (SRANK) a Google (PAGERANK). Tedy čím vyšší SRANK a PAGERANK mají webové stránky, které odkazují na Váš web, tím lépe. Při výměně odkazů si propůjčují weby tyto hodnoty navzájem.

 

 

Co je to PR článek ?

 

PR  je zkratka převzatá z angličtiny a znamená Public Relations. V překladu to znamená něco jako vztahy s veřejností.

Jde tedy o formu reklamního nástroje, kterým se dotyčná firma snaží komunikovat s potencionálními zákazníky a veřejností.

PR jsou podstatnou a důležitou složkou sociální komunikace a kontroly.

Hlavním cílem PR je udržování komunikace se zákazníky nebo návštěvníky Vašeho vebu. Do článku se také přidávájí odkazy na Váš web,takže automaticky tím získáváte další odkazy wedoucí na Vaše webové stránky.Velkou výhodou PR článku je také možnost jejich komentování a vy tím získáváte zpětnou vazbu,díky níž můžete zefektivnit své služby (produkty).

Na rozdíl od reklamy, ve které jde většinou  o krátkodobou propagaci služby nebo produktu, se PR články zaměřují spíše na dlouhodobější cíle jako je celková image firmy nebo jednotlivce, vztahy a komunikace s cílovými skupinami - zákazníky.

Nejdůležitější na PR článku je to,že nesmí vypadat jako cíléná reklama

 

 

Rychlý kontakt

Pokud máte nějaký dotaz,napište nám.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Odebírat novinky

Tvorba webových stránek

Tvorba webových stránek má několik fází:

  • Analýza potřeb zákazníka
  • Grafický návrh webové stránky
  • Tvorba webových stránek
  • Finální verze webové stránky
  • Registrace do katalogů, optimalizace webové stránky pro vyhledávače
  • Servis, rozšiřování webové stránky

Řekli o nás :

S tvorbou, průběžnou technickou aktualizací a rovněž optimalizací website Valašských internetových novin jsem velmi spokojen. Profesionální je i přístup fy Webouch v případě řešení běžných provozních problémů. „Webouši“ plně náš záměr pochopili a i nadále chápou. To se mimo jiné projevuje i v počtu uživatelů VIN, kterých je denně několik set. Spolupráci s fy Webouch plně doporučuji. Dušan Póč – vydavatel VIN

Scroll to Top